Tylko do 03.10.2023 – Dołącz do 7. Edycji szkolenia [Kubernetes Maestro »]
Kubernetes Maestro → sprawdź najnowsze szkolenie »»

Więcej Niż Konteneryzacja to podcast dla osób zainteresowanych tematyką konteneryzacji oraz najpopularniejszymi narzędziami takimi jak: Docker, Kubernetes. Druga strona podcastu to tematy związane z automatyzacją, infrastrukturą jako kod (IaC) oraz szeroko pojętym światem DevOps.

005: Wprowadzenie do Cloud Native & CNCF

Z piątego odcinka podcastu „Więcej Niż Konteneryzacja” dowiesz się:

• Czym właściwie jest Cloud Native?
  • Jakie są fundamenty Cloud Native?
  • Co to jest CNFC?
  • Kto należy do CNFC?
  • Kubernetes a CNFC
  • Proces inkubacji projektów w CNFC

Gdzie można posłuchać podcastu „Więcej Niż Konteneryzacja”?

Podcast dostępny jest również na YouTube.

Podcastu możesz słuchać na wszystkich popularnych platformach. Jeżeli jeszcze nie ma działającego linku, oznacza to, że nadal pracuję nad publikacją podcastu na tej platformie.

Linki do odcinka:

A jeśli podoba Ci się podcast, to będę Ci bardzo wdzięczny, jeśli poświęcisz minutkę i zostawisz ocenę oraz dwa zdania w recenzji w iTunes.

Twój głos ma znaczenie!

Dzięki temu mój podcast trafia do rankingów i łatwiej jest do niego dotrzeć tym osobom, które jeszcze nigdy go nie słyszały.

…a na tym bardzo by mi zależało!

.
Kategorie: Podcast

Damian Naprawa

Software Architect, Docker Certified Associate, praktykujący entuzjasta konteneryzacji. Lubi dzielić się wiedzą na swoim blogu https://szkoladockera.pl oraz w podkaście "Więcej Niż Konteneryzacja". Uczestnik globalnego programu partnerskiego Docker Enablement. Od kilku lat używa kontenerów na produkcji oraz mówi w języku #docker & #kubernetes. Fan automatyzacji oraz podejścia "As a Code"