fbpx

Jest to drugie wideo z serii „Docker Dla Zaawansowanych”.

Część pierwszą możesz obejrzeć TUTAJ

Czego dowiesz się oglądając to wideo?

  • Krótkie omówienie Docker Registry
  • Co to jest FAT Manifest i po co?
  • Dlaczego warstwy Docker Image są hashowane?
  • Zalety hashowania warstw
  • Content Hashes vs Distribution Hashes

.

Damian Naprawa

Praktykujący pasjonat konteneryzacji. Lubi dzielić się wiedzą, prowadząc warsztaty i szkolenia. Chętnie występuje również w roli prelegenta na meetupach i konferencjach. Uczestnik globalnego programu partnerskiego Docker Enablement. Pracuje z Dockerem na co dzień od kilku lat. Odpowiedzialny za tworzenie i utrzymanie systemów działających w oparciu o kontenery. Fan automatyzacji oraz podejścia "As a Code".

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *