fbpx
Tylko do 03.10.2023 – Dołącz do 7. Edycji szkolenia [Kubernetes Maestro »]
Kubernetes Maestro → sprawdź najnowsze szkolenie »»

Jest to drugie wideo z serii „Docker Dla Zaawansowanych”.

Część pierwszą możesz obejrzeć TUTAJ

Czego dowiesz się oglądając to wideo?

  • Krótkie omówienie Docker Registry
  • Co to jest FAT Manifest i po co?
  • Dlaczego warstwy Docker Image są hashowane?
  • Zalety hashowania warstw
  • Content Hashes vs Distribution Hashes

.

Damian Naprawa

Software Architect, Docker Certified Associate, praktykujący entuzjasta konteneryzacji. Lubi dzielić się wiedzą na swoim blogu https://szkoladockera.pl oraz w podkaście "Więcej Niż Konteneryzacja". Uczestnik globalnego programu partnerskiego Docker Enablement. Od kilku lat używa kontenerów na produkcji oraz mówi w języku #docker & #kubernetes. Fan automatyzacji oraz podejścia "As a Code"

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *