fbpx

Kurs Dockera dla osób mających mało czasu

Stworzyłem ten kurs z myślą o osobach mających mało czasu. Aby przez niego przejść, wystarczy zaledwie 10-20 minut co DWA DNI!

Kolejne materiały będą trafiać bezpośrednio na Twój email; co ważne, NIE codziennie, ale co DWA dni!


Dlaczego nie udostępnić wszystkiego NARAZ?

Z prostego powodu. NATŁOK informacji powoduje, że nie możemy się za coś „zabrać” (prokrastynacja – wiesz o czym mówię). NO, powiedz proszę: ile darmowych kursów wykupiłeś/pobrałeś, a ile z nich przerobiłeś i/lub zapomniałeś o nich?


Co dwa dni, będę Ci przypominał o kursie – podsyłając nowe materiały.

Jeżeli danego dnia nie wygospodarujesz tych 10-20 minut, aby przejść przez materiał, to możesz to zrobić w dniu kolejnym.
(PS. założę się, że spędzasz więcej niż 10 minut dziennie na scrollowaniu fejsa)

Będę podsyłać zarówno materiały teoretyczne, jak i praktyczne – jest to połączenie tekstu & wideo.

Wchodzisz w to? 😉

Zatem do usłyszenia!.
Kategorie: News

Damian Naprawa

Praktykujący pasjonat konteneryzacji. Lubi dzielić się wiedzą, prowadząc warsztaty i szkolenia. Chętnie występuje również w roli prelegenta na meetupach i konferencjach. Uczestnik globalnego programu partnerskiego Docker Enablement. Pracuje z Dockerem na co dzień od kilku lat. Odpowiedzialny za tworzenie i utrzymanie systemów działających w oparciu o kontenery. Fan automatyzacji oraz podejścia "As a Code".

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *